Працюємо офіційно

Останніми роками в Україні з’явилось багато цікавих і модних таборів: класичних, тематичних, ексклюзивних тощо. Ми щиро раді вітати у сфері дитячого відпочинку і оздоровлення нових колег! І ми не боїмося конкуренції: по-перше, таборів в Україні не вистачає, а по-друге – і це головне! – ми упевнені в якості своєї роботи. Переважна більшість дітей, котрі побували у нашому таборі, стають нашими постійними клієнтами аж до закінчення школи. Ми справді любимо своїх юних гостей, котрі з часом стають нам справжніми друзями!

Водночас ми сподіваємось, що усі наші колеги з інших таборів дотримуватимуться численних норм і правил, котрі регламентуюсь подібну діяльність. Можливо, деякі з цих норм і правил є занадто деталізованими, можливо – дещо застарілими, але при цьому не слід забувати головне: передусім, вони орієнтовані на захист життя і здоров’я дітей.

Якщо табір має намір провадити свою діяльність офіційно, з дотриманням чинного законодавства, то такий табір має бути включений до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Факт включення підтверджується Довідкою з реєстру. Із самим реєстром можна ознайомитись на сайті Мінсоцполітики:

Офіційно зареєстрований табір суворо контролюється усіма відповідними органами на предмет санітарного стану, якості харчування, дотримання норм протипожежної безпеки і багатьох інших аспектів. Крім того, офіційно зареєстрований табір кожні п’ять років проходить комплексну державну атестацію, за результатами якої табору присвоюється певна категорія, котра свідчить про рівень якості послуг.

У який би табір Ви не вирішили віддати свою дитину, радимо Вам ретельно ознайомитись із документами, які підтверджують офіційний статус цього табору – це важливо для безпеки Вашої дитини!

ПП «Буковинське орлятко» у 2006 та 2007 роках отримало Диплом споживацьких симпатій як найкращий табір Чернівецької області, у 2007 році стало дипломантом регіонального етапу конкурсу «100 кращих товарів України», а у 2009 та 2013 — дипломантом конкурсу «Буковинська якість».

У 2011 та у 2016 роках «Буковинське орлятко» продемонструвало найкращий результат в ході проведення державної атестації таборів Чернівецької області!

Скан з путівки з переліком речей, які необхідно взяти до табору:

Тут Ви можете ознайомитись із нашими офіційними документами:

Свідоцтво про державну реєстрацію – стор. 1:

Свідоцтво про державну реєстрацію – стор. 2:

Довідка про внесення до Реєстру:

Свідоцтво про Державну атестацію:

Анкета працівника табору