Спорт та ігри

Привіт юним спортсменам! Що тобі найбільше до вподоби? Футбол? Баскетбол? Волейбол? А може, аеробіка чи настільний теніс? У нас є майданчики і обладнання для різних видів спорту!

А у бейсбол умієш грати? Хочеш навчитися? За нашими тренерами — членами Чернівецької бейсбольної команди — ти легко опануєш цю незвичну гру!

А ще — стрільба з лука! Це надзвичайно цікавий і благородний спорт, який дасть тобі можливість розвинути в собі такі корисні якості, як концентрація уваги, здатність чітко планувати і ефективно виконувати поставлене завдання, вміння працювати в команді. А ще усі стрільці мають гарну поставу — вирівнюється хребет, покращується осанка. І батьки вже не будуть постійно нагадувати: «Випрями спину!» А тренери — справжні професіонали, майстри спорту! — стануть тобі справжніми друзями.

Наш табір також гарно співпрацює з Чернівецькою федерацією зі спортивного орієнтування. Спортсмени-орієнтувальники завжди готові провести в таборі майстер-клас з цього незвичайного виду спорту. Можливо, він стане твоїм новим захопленням?

Хочеш просто розім’ятися? Тоді разом із другом візьми у вожатих набір для бадмінтону чи літаючі тарілки, м’ячі або скакалки — і грайте досхочу!

Ти звик чи звикла півдня просиджувати за комп’ютером і вважаєш себе інтелектуалом? Що ж, випробуй свої сили в настільних іграх! Але не думай, що це так просто — запасних життів у них немає: програв — вибуваєш з гри. І ще в таких іграх важливо включати мозок, а не тільки пальці, тому що тут ти використовуєш свої знання і логіку, а не джойстик і клавіші.

Ти — людина творча, готова до створення нових шедеврів? Ми тільки «за»! Ти можеш малювати картини, робити ікебани, ліпити фігурки, вишивати візерунки… Ми надамо тобі все необхідне. А від тебе потрібна тільки фантазія!

А ще у нас є басейн! З нашим інструктором з плавання тобі не доведеться сумувати! Надувні круги, подушки, іграшки, м’ячі — усе це ми підготували заздалегідь. Тепер ми впевнені, що ігри на воді не залишать байдужим нікого!

Як ти ставишся до походів у ліс? Із захопленням? Тоді тобі у нас точно сподобається! А ще ми запросимо у гості досвідчених туристів, і вони навчать тебе багатьом цікавим туристським штучкам.

Окремо нагадуємо про справжні медалі та призи! Жодна дитина не поїде за табору без нагороди. Адже у кожного — у кожного! — з вас є талант. Ми тільки допомагаємо його розвинути.