Безліч розваг

Програма відпочинку

Цього літа ти не просто збираєшся у табір — ти готуєшся до подорожі на Планету Дитинства! Так-так! Справжня маленька планета, на якій знайшли собі місце казкові країни — наприклад, Королівство Шик-Смак розмістилося в їдальні, а горда маленька країна Чистюлія — в душових.

А ще тобі доведеться звикнути до нового календаря. У нас немає понеділків та вівторків, а також усіх інших звичних днів. Кожен день на Планеті Дитинства має свою неповторну назву: День Театру, День Туриста, День Шукачів Скарбів, День Закоханих — всі вони різні! І кожен день принесе тобі купу сюрпризів: ти будеш будувати вігвам у День Індіанця та брати інтерв’ю у своїх друзів у День Журналістики, створювати нові моделі одягу у День Моди та виспівувати караоке у День Музики… І не забудь про ГУРТКИ ТА МАЙСТЕРКЛАСИ, конкурси, змагання, ігри, квести, бесіди при свічках, вогнища, концерти, вистави!.

Спорт та ігри

Привіт юним спортсменам! Що тобі найбільше до вподоби? Футбол? Баскетбол? Волейбол? А може, аеробіка чи настільний теніс? У нас є майданчики і обладнання для різних видів спорту!

А у бейсбол умієш грати? Хочеш навчитися? За нашими тренерами — членами Чернівецької бейсбольної команди — ти легко опануєш цю незвичну гру!

А ще — стрільба з лука! Це надзвичайно цікавий і благородний спорт, який дасть тобі можливість розвинути в собі такі корисні якості, як концентрація уваги, здатність чітко планувати і ефективно виконувати поставлене завдання, вміння працювати в команді. А ще усі стрільці мають гарну поставу — вирівнюється хребет, покращується осанка. І батьки вже не будуть постійно нагадувати: «Випрями спину!» А тренери — справжні професіонали, майстри спорту! — стануть тобі справжніми друзями.

Гуртки та майстер-класи

КОЖНА ДИТИНА МАЄ ТАЛАНТ

Ось тільки як визначити, хто росте у Вашій сім’ї:

майбутній Каспаров чи Айвазовський?

Спритний Робін Гуд чи Д’Артаньян? Пеле чи Карузо?

Звичайно, можна записати дитину на 25 гуртків,

скласти щільний розклад, жорстко контролювати його виконання і…

позбавити своє чадо усіх радощів дитинства!

Та ще й по кишені такий план вдарить досить відчутно!..