Склад персоналу табору

Педагогічний персонал (на зміну): 6 вихователів та 12 вожатих, 1 організатор творчої, розвиваючої та музичної діяльності, 1 організатор ігрової діяльності, 1 організатор спортивної діяльності, 1 інструктор з плавання.

Педагогічний персонал проходить 7-денне тренування із залученням психологічних методик та проведенням адаптаційних лекцій про особливості реалізації програми відпочинку дітей у таборі.

Зверніть увагу: у загонах є вихователі та вожаті. У них різні завдання і різні посадові інструкції. Вожаті виконують функції аніматорів. Вихователі – обов’язково з педагогічною освітою! – відповідають за життя і здоров’я дітей. З усіх питань перебування дитини в таборі батьки спілкуються виключно з вихователями або з представниками адміністрації.

Медичний персонал (на зміну): 1 лікар та 2 медсестри. Медики знаходяться в таборі 24 години на добу.

Адміністративний персонал (на зміну): 1 начальник табору, 1 старший вихователь, 1 менеджер з продажу путівок та реклами, 1 бухгалтер, 1 технолог.

Персонал кухні (на зміну): 2 бригади, кожна з яких складається із 6 чоловік (один старший кухар, один кухар, два кухонні працівники, два мийники посуду) і працює позмінно по 3 дні.

Технічний персонал (на зміну): 1 водій-експедитор із власним транспортом, 2 охоронці, 1 завгосп, 1 сестра-господарка, 1 комірник, 2 працівники котельні, 8 прибиральниць.

Увесь персонал підбирається згідно чинних вимог законодавства щодо кваліфікації та досвіду персоналу дитячих таборів. Усі працівники табору дотримуються санітарних норм роботи на такому об’єкті, як дитячий табір (мають дійсні санітарні книжки тощо).