Гарантія якості

Наша культурно-розважальна та спортивно-ігрова програми настільки насичені та різноманітні, що важко собі уявити дитину, яка б не знайшла в нас заняття собі до душі. У дітей бувають різні уподобання, різні здібності, різні характери та темпераменти – усе це ми врахували.

І ще – увага! – ми передбачили навіть «негативний розвиток сценарію»: якщо дитина ніяк не може звикнути до табору, їй некомфортно і просто хочеться додому, то ми радимо батькам таку дитину все ж таки забрати. Практика показує, що якщо дитину в такому випадку забрати додому, то на наступний рік чи через рік вона може з радістю приїхати до табору знову і вже залишиться на цілу зміну. Але якщо першого разу її примусити залишитися, то більше вона взагалі не поїде ні до нашого, ні до будь-якого іншого табору.

Тому в таборі вже 15 років поспіль діє правило, яке ми називаємо гарантією якості: якщо Ви забираєте дитину протягом перших трьох днів – з будь-якої причини!! – то ми повертаємо Вам невикористані кошти, пізніше – ні. Це дає вам можливість пересвідчитись, що Ваша дитина залишилась у такому місці, де їй справді добре. Таку опцію не пропонує жоден інший табір!

Як правило, здатність дитини до адапатції не залежить ані від віку, ані від соціального статусу, ані від сім’ї, з якої дитина походить, — а тільки виключно від характеру і темпераменту самої дитини. Ми, зі свого боку, робимо все можливе для того, щоб допомогти дитині адаптуватись і почуватися максимально комфортно, але в деяких випадках краще звернути максимальну увагу на почуття самої дитини.