Програма відпочинку

Цього літа ти не просто збираєшся у табір — ти готуєшся до подорожі на Планету Дитинства! Так-так! Справжня маленька планета, на якій знайшли собі місце казкові країни — наприклад, Королівство Шик-Смак розмістилося в їдальні, а горда маленька країна Чистюлія — в душових.

А ще тобі доведеться звикнути до нового календаря. У нас немає понеділків та вівторків, а також усіх інших звичних днів. Кожен день на Планеті Дитинства має свою неповторну назву: День Театру, День Туриста, День Шукачів Скарбів, День Закоханих — всі вони різні! І кожен день принесе тобі купу сюрпризів: ти будеш будувати вігвам у День Індіанця та брати інтерв’ю у своїх друзів у День Журналістики, створювати нові моделі одягу у День Моди та виспівувати караоке у День Музики… І не забудь про ГУРТКИ ТА МАЙСТЕРКЛАСИ, конкурси, змагання, ігри, квести, бесіди при свічках, вогнища, концерти, вистави!..

Діставай з полиць усі свої таланти та мрії, для яких у тебе просто не було часу, струшуй з них пилюку і бери з собою! А ми приготуємо для тебе фантастичні призи! Які? Сюрприз!!! По секрету тільки скажемо, що їх буде дуже багато!

Любиш читати? Так будь-ласка! Простуєш до країни Книголандії (бібліотека), обираєш книжки чи журнали на свій смак — і вперед!

Любиш, навпаки, цілісінький день гасати з м’ячем, стрибати, крутитись дзиґою? О-о-о! Зайди-но на нашу вкладку СПОРТ ТА ІГРИ й дізнайся, якими видами спорту можна займатися в таборі!

«А якщо дощ?» — спитаєш ти. Сумувати? Оце вже ні! На випадок негоди ми підготували цікаві заходи в приміщеннях.

А ввечері — кіно на великому екрані! Останні новинки! І головне — дискотеки! Класний DJ, музика на будь-який смак, відмінний звук та шикарні світлові ефекти!

Якщо ж ти хочеш чогось зовсім особливого — поцікався нашою спеціальною програмою. АНГЛІЙСЬКА РЕСПУБЛІКА — це унікальна можливість зануритись в англомовну культуру, адже поряд з тобою будуть проживати іноземці, і ти будеш спілкуватися з ними англійською не тільки на заняттях, але й у побуті — в корпусі, в їдальні, на спортивному майданчику тощо!

Приїжджай до нас у табір, і твої друзі потім цілий рік будуть захоплено слухати розповіді про Твоє Буковинське Літо!

ТИПОВА ПРОГРАМА НА ЗМІНУ

ПРОГРАМА

День 1 ЗМІНИ

ЗАЇЗД. Знайомство з «Планетою дитинства». Проведення рольових ігор на знайомство. Відкриття кінотеатру. Перший кіносеанс, вікторина. Дискусії на теми «Шкідливі звички» та «Правила поведінки». Відкриття табірного радіо «Орлятко FM».

День 2 ЗМІНИ

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ТАБІРНОЇ ЗМІНИ. Вибори керівників країн. Іміджеве оформлення країн. Сюрпризи для гостей. Святковий гала-концерт. Дискотека.

День 3 ЗМІНИ

ДЕНЬ СПОРТУ. Відкриття олімпійських ігор. Веселі старти. Розпочинає роботу дитяча бібліотека. Похід. Перегляд фільму.

День 4 ЗМІНИ

ДЕНЬ ТАНЦІВ. Великий танцювальний турнір. Ігри-конкурси по країнах. Тематична дискотека.

День 5 ЗМІНИ

ДЕНЬ НЕПТУНА. Змагання з плавання. Різноманітні водні ігри та естафети. Перегляд фільму.

День 6 ЗМІНИ

ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТИКИ. Проведення радіопередач із кожної країни. Конкурс газет. Інтелектуальна гра «Брейн-ринг». Дискотека.

День 7 ЗМІНИ

ДЕНЬ ІМЕНИННИКА. «Веселий підйом». Різноманітні забави з нагоди дня народження дітей. Масштабний пікнік з іменинним пирогом. Дискотека «на замовлення іменинників».

День 8 ЗМІНИ

ДЕНЬ ІНДІАНЦІВ. Будування вігвамів, вивчення мови жестів. Великий збір всіх племен. Посвята доньки верховного вождя. Перегляд фільму.

День 9 ЗМІНИ

ДЕНЬ ТУРИСТА. Практичні заняття з пішохідного туризму. Проведення конкурсу на найкращого бойскаута. Працює «Зелена аптека». Екскурсія. Перегляд фільму.

День 10 ЗМІНИ

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ. Працює «Пошта кохання». Проведення ігри «Любов з першого погляду» у кожній країні. Дискотека.

День 11 ЗМІНИ

ДЕНЬ ТЕАТРУ ТА МУЗИКИ. Конкурс «Караоке». Підготовка та презентація театральних постанов. Перегляд фільму.

День 12 ЗМІНИ

ДЕНЬ ШУКАЧІВ СКАРБІВ. Стратегічна гра з послідовними завданнями з пошуку головного скарбу «Планети Дитинства». Перегляд фільму.

День 13 ЗМІНИ

ДЕНЬ РЕКОРДІВ. Проведення шоу незвичних талантів (по країнах та загальнотабірного). Дискотека.

День 14 ЗМІНИ

ДЕНЬ МОДИ. Виготовлення прикрас. Конкурс тату. Конкурс високої моди «Орля-кутюр». Костюмована дискотека.

День 15 ЗМІНИ

ДЕНЬ ЗІРОК. Загонові справи. Масштабна гра «Стартінейджер». Перегляд фільму.

День 16 ЗМІНИ

ДЕНЬ СТРАШЕННО СТРАШНИХ ІСТОРІЙ. Спортивні змагання. Конкурс «Чи боїшся ти темряви?». Чорно-біла дискотека.

День 17 ЗМІНИ

УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ЗМІНИ. Святковий гала-концерт. Велике вогнище табору. Обрання містера та міс табору. Карнавальна ніч. Дискотека.

День 18 ЗМІНИ

ПРОЩАННЯ З «ПЛАНЕТОЮ ДИТИНСТВА». Працює «Магазин Плюшкіна». Від’їзд.