Інформація за телефонами: (044)3326742 (044)3834004 📱(050)7367586 📱(067)4440190 📱(050)5022542 📱(097)0550292

Комфортно і безпечно

Табір знаходиться у с. Глибочок Сторожинецького р-ну Чернівецької обл. Він розташований на відстані всього 17 км від м. Чернівці, в чарівному буковому лісі у передгір'ї Карпат. Територія табору - це екологічно чиста зона, надійно огороджена та добре освітлена в нічний час. Табір забезпечується цілодобовою охороною та міжміським зв'язком.

На території табору розташовані три житлових корпуси, що являють собою двоповерхові споруди капітального будівництва. У двох з них проживають діти молодшого віку - по 3 в кімнаті. В одному корпусі проживають старші діти - по 4-5 в кімнаті (але ці кімнати значно більші).

У житлових корпусах на кожному поверсі функціонують туалети та умивальники, окремо для дівчат і хлопців. Спальні кімнати повністю забезпечені меблями, зокрема, у кожній кімнаті - шафи для одягу, вішалка, а також одне ліжко та одна приліжкова тумбочка на кожну дитину. Крім того, у корпусах передбачено окремі сушильні кімнати.

У житлових корпусах передбачено цілодобове холодне водопостачання, а в душових, що знаходяться в окремому приміщенні на території табору, - холодне і гаряче водопостачання. Душові кімнати є окремі для дівчат і хлопців. Гаряча вода подається в душові постійно протягом дня. Діти відвідують душові щодня, за графіком. Ззовні душові обладнані також рукомийниками та ногомийниками, у які протягом дня постійно подається підігріта вода. Душові капітально відремонтовані.

Їдальня знаходиться у відокремленій від житлових приміщень споруді і складається із двох залів, які одночасно можуть вмістити до 280 дітей.

Медпункт являє собою окремий будиночок, що опалюється пічками. У медпункті є два ізолятори.  Лікар і медсестра знаходяться на території табору цілодобово.  Медпункт повністю забезпечений всіма не обхідними ліками відповідно до вимог законодавства.

Для зручності проведення різноманітних заходів у таборі є різні майданчики (як заасфальтовані, так і з м'яким покриттям), а також приміщення клубу (кіноконцертного залу, в якому можуть зручно розташуватися більше 300 дітей). Крім того, на території табору є велика кількість бесідок.

У 2012 році було капітально відремонтовано відкритий басейн площею близько 300 кв. м.

На території табору також функціонують додаткові вбиральні.

Пошук по сайту