Головна СПОРТ ТА ІГРИ

 

СПОРТ ТА ІГРИ

 

Привіт юним спортсменам! Що тобі найбільше до вподоби? Футбол? Баскетбол? Волейбол? А може, аеробіка чи настільний теніс? У нас є чудово обладнані майданчики для різних видів спорту!

 

А у бейсбол умієш грати? Хочеш навчитися? За нашими тренерами - членами Чернівецької бейсбольної команди - ти легко опануєш цю незвичну гру!

 

А ще - новинка сезону 2009 року - стрільба з лука! Це надзвичайно цікавий і благородний спорт, який дасть тобі можливість розвинути в собі такі корисні якості, як концентрація уваги, здатність чітко планувати і ефективно виконувати поставлене завдання, вміння працювати в команді. А ще усі стрільці мають гарну поставу - вирівнюється хребет, покращується осанка. І батьки вже не будуть постійно нагадувати: "Випрями спину!" А тренери київського клубу стрільби з лука "Руно" - справжні професіонали, майстри спорту! - стануть тобі справжніми друзями.

 

Наш табір також гарно співпрацює з Чернівецькою федерацією зі спортивного орієнтування. Спортсмени-орієнтувальники завжди готові провести в таборі майстер-клас з цього незвичайного виду спорту. Можливо, він стане твоїм новим захопленням?

 

Хочеш просто розім'ятися? Тоді разом із другом візьми у вожатих набір для бадмінтону чи літаючі тарілки, м'ячі або скакалки - і грайте досхочу!

 

Ти звик чи звикла півдня просиджувати за комп'ютером і вважаєш себе інтелектуалом? Що ж, випробуй свої сили в настільних іграх! Але не думай, що це так просто - запасних життів у них немає: програв - вибуваєш з гри. І ще в таких іграх важливо включати мозок, а не тільки пальці, тому що тут ти використовуєш свої знання і логіку, а не джойстик і клавіші.

 

Ти - людина творча, готова до створення нових шедеврів? Ми тільки "за"! Ти можеш малювати картини, робити ікебани, ліпити фігурки, вишивати візерунки… Ми надамо тобі все необхідне. А від тебе потрібна тільки фантазія!

 

А ще у нас є басейн (відремонтований зовсім недавно, у 2006 році)! З нашим інструктором з плавання тобі не доведеться сумувати! Надувні круги, подушки, іграшки, м'ячі - усе це ми підготували заздалегідь. Тепер ми впевнені, що ігри на воді не залишать байдужим нікого!

 

Як ти ставишся до походів у ліс? Із захопленням? Тоді тобі у нас точно сподобається! А ще ми запросимо у гості досвідчених туристів, і вони навчать тебе багатьом цікавим туристським штучкам.

 

Окремо нагадуємо про справжні медалі та призи! Жодна дитина не поїде за табору без нагороди. Адже у кожного - у кожного! - з вас є талант. Ми тільки допомагаємо його розвинути.

 

І нарешті, хочемо нагадати, що табір знаходиться на Буковині, неподалік від таких чудових міст як Чернівці та Хотин. Отже, без екскурсій не обійдеться, бо це просто неможливо! Ти відкриєш для себе нові куточки України!