Головна БАТЬКАМ

 

БАТЬКАМ


У яких приміщеннях живуть діти?

Усі діти в таборі проживають у капітальних приміщеннях. Ніяких дерев'яних бараків або наметів.

 

Скільки дітей проживає в кімнаті?

Більшість дітей живуть по 3 чол. в кімнаті. Тільки старші діти (І та ІІ загони) живуть по 4-5 чол. у кімнаті, але кімнати в них значно більші.

 

Чи є в корпусі туалет?

Так, на кожному поверсі є туалети та умивальники для дівчаток і хлопчиків окремо. Вода туди подається цілодобово. Такі речі, як туалетний папір, рідке мило, освіжувачі повітря у нас є завжди. Крім того, додаткові туалети є і на території табору.

 

Де можна дитині помитися?

Окрім умивальників у корпусах, на території табору обладнано комфортабельні душові, в які постійно подається гаряча вода. Діти приймають душ організовано, за графіком (як правило, щодня). Вечірня гігієна (умивання, миття ніг тощо) щодня обов'язкові для всіх. Біля наших душових ззовні знаходяться рукомийники, в які також подається гаряча вода. Крім того, для гігієнічних потреб дівчаток обладнано біде.


Де можна в таборі випрати речі?
Зазвичай, якщо домівка дитини - неподалік від табору, то речі на прання періодично забирають батьки або інші родичі. Проте багатьох дітей батьки відвідують досить рідко через далеку відстань. Для потреб таких дітей в таборі є пральня. Речі на прання здаються вихователям в організованому порядку і так само видаються потім дітям після прання. Мілкі речі діти можуть випрати самі. Якщо потрібно, вихователі допоможуть їм цього навчитися. Мило, пральний порошок тощо ми забезпечуємо.

 

Яке в таборі харчування?

У нашому таборі забезпечується п'ятиразове харчування дітей. Меню із дотриманням усіх вимог до дитячого харчування складає технолог. Меню регулярно перевіряється санстанцією та іншими органами на предмет калорійності, поживності, насиченості всіма необхідними групами продуктів. Крім того, наші кухарі готують дійсно смачно.


Чи якісні продукти завозяться у табір?

На кожну групу продуктів у табору є кілька постачальників, які жорстко конкурують між собою. Тому при найменшій підозрі щодо якості продукту, наші працівники негайно повертають його назад і замовляють цей продукт в іншого постачальника. Табір "Буковинське орлятко" є приватною власністю, і це дає нам змогу диктувати свої умови. За якістю продуктів слідкує особисто власник табору, і за останні роки нам вдалося завоювати дуже серйозну репутацію: постачальники чітко знають, що сюди везти неякісні продукти немає сенсу - номер не пройде.


Чи забезпечений табір питною водою?
У житлових корпусах на кожному поверсі встановлюється кулер з мінеральною водою, яка постійно доставляється в табір у бутлях. Жодних обмежень питного режиму не існує. Біля кулерів завжди є одноразові стаканчики.

 

Чи буде дитині в таборі психологічно комфортно?

У нашому таборі досить жорсткі дисциплінарні умови. Ще при купівлі путівки батьки дають згоду на те, що за порушення основних правил дисципліни дитина може бути виключена з табору (ми взяли за приклад усім відомий "Артек"). Така практика дозволяє встановити у таборі атмосферу порядку і взаємоповаги, адже практика показала, що ті кілька дітей, яких було виключено (за останні 5 років це не більше 8 чоловік) заважали виконувати табірну програму не тільки і не стільки персоналу, а перш за все самим дітям, які були поряд з ними. Окрім того, при підборі персоналу ми намагаємося обрати найкращих. Наші вихователі та вожаті стають щирими друзями для дітей, які відпочивають у таборі.


Якою мовою спілкуються в таборі?
Почувши це запитання, будь-який житель Буковинського краю (а саме на Буковині знаходиться наш табір!) не стримає усмішки :-) Адже тут ніколи не виникало суперечок ані через мову, ані через віру, ані через національність. Буковина - це, без перебільшення, взірець толерантності для всієї України. Хто тільки не проживає на цій гостинній землі! На вулицях Чернівців однаково часто можна почути і українську, і російську, і румунську. Свою частку до культурного розмаїття Буковини доклали також євреї, німці, поляки та представники багатьох інших народів - сьогодні у Чернівцях активно діють їхні культурні центри. Ось і персонал нашого табору - мультикультурний. Ваша дитина буде вільно себе почувати, спілкуючись і українською, і російською - та хоч англійською чи німецькою! І це не жарт - серед вожатих завжди є велика частка студентів факультету іноземних мов, так що приїжджайте - зрозуміємо кожного!

 

Чи буде дитині цікаво в таборі?

Наша культурно-розважальна та спортивно-ігрова програми настільки насичені та різноманітні, що важко собі уявити дитину, яка б не знайшла в нас заняття собі до душі. У дітей бувають різні уподобання, різні здібності, різні характери та темпераменти - усе це ми врахували. І ще - увага! - ми передбачили навіть "негативний розвиток сценарію": якщо дитина ніяк не може звикнути до табору, їй некомфортно і просто хочеться додому, то ми радимо батькам таку дитину все ж таки забрати. Практика показує, що якщо дитину в такому випадку забрати додому, то на наступний рік чи через рік вона може з радістю приїхати до табору знову і вже залишиться на цілу зміну. Але якщо першого разу її примусити залишитися, то більше вона взагалі не поїде ні до нашого, ні до будь-якого іншого табору. До речі, якщо Ви забираєте дитину протягом перших трьох днів (до моменту урочистого відкриття зміни), то ми повертаємо Вам невикористані кошти, пізніше - ні.

 

Чи є у таборі лікар?

Так, у нашому таборі обладнано медпункт, в якому постійно знаходяться лікар і дві медсестри. Медпункт укомплектований усіма засобами медичної допомоги, передбаченими законодавством для стаціонарних заміських дитячих таборів.


Поставте своє запитання за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду