Головна РОЗВАГИ

 

РОЗВАГИ

 

Цього літа ти не просто збираєшся у табір - ти готуєшся до подорожі на Планету Дитинства! Так-так! Справжня маленька планета, на якій знайшли собі місце казкові країни - наприклад, Королівство Шик-Смак розмістилося в їдальні, а горда маленька країна Чистюлія - в душових. А в якій країні будеш проживати цього року ти? Може, ти будеш мешканцем Англійської Республіки? Чи Сполучених Штатів Казок?

 

А ще тобі доведеться звикнути до нового календаря. У нас немає понеділків та вівторків, а також усіх інших звичних днів. Кожен день на Планеті Дитинства має свою неповторну назву: День Театру, День Туриста, День Шукачів Скарбів, День Закоханих - всі вони різні! І кожен день принесе тобі купу сюрпризів: ти будеш будувати вігвам у День Індіанця та брати інтерв'ю у своїх друзів у День Журналістики, створювати нові моделі одягу у День Моди та виспівувати караоке у День Музики… І не забудь про конкурси, змагання, ігри, квести, бесіди при свічках, вогнище, концерти, вистави!..

 

Діставай з полиць усі свої таланти та мрії, для яких у тебе просто не було часу, струшуй з них пилюку і бери з собою! А ми приготуємо для тебе фантастичні призи! Які? Сюрприз!!! По секрету тільки скажемо, що їх буде дуже багато!

 

На Планеті дитинства є все необхідне для того, щоб твій відпочинок став незабутнім і фантастично цікавим. Ліс, басейн, спортивні майданчики, бесідки, павільйони, концертний зал - є де розгулятися навіть найсміливішим фантазіям!

 

Любиш тихенько сидіти в куточку й читати? Так будь-ласка! Простуєш до країни Книголандії (бібліотека), обираєш книжки чи журнали на свій смак - і вперед!

 

Любиш, навпаки, цілісінький день гасати з м'ячем, стрибати, крутитись дзиґою? О-о! Зайди-но на нашу спортивну сторінку і дізнайся, якими видами спорту можна займатися в таборі!

 

"А якщо дощ?" - спитаєш ти. Сумувати? Оце вже ні! На випадок негоди ми підготували цікаві заходи в приміщеннях.

 

А ввечері - кіно на великому екрані! Останні DVD-новинки! І головне - дискотека! Класний DJ, музика на будь-який смак, відмінний звук та шикарні світлові ефекти!

 

Якщо ж ти хочеш чогось зовсім особливого - поцікався нашими спеціальними програмами. "Англійська Республіка" - це унікальна можливість зануритись в англомовну культуру, адже поряд з тобою будуть проживати американці, і ти будеш спілкуватися з ними не тільки на заняттях, але й у побуті - в корпусі, в їдальні, на спортивному майданчику тощо! А "Робін Гуд" - це поєднання відпочинку та особливого виду спорту для тих, хто вміє концентруватися і чітко бачить свою життєву мету.

 

Приїжджай до нас у табір і твої друзі потім цілий рік будуть захоплено слухати розповіді про Твоє Буковинське Літо!

 

ТИПОВИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ НА ЗМІНУ


ДЕНЬ
ЗМІНИ

ЗАХОДИ

День 1

ЗАЇЗД. Знайомство з "Планетою дитинства". Проведення рольових ігор на знайомство. Знайомство зі спортивними майданчиками.

День 2

СКЛАДАННЯ КАРТИ "ПЛАНЕТИ ДИТИНСТВА". Вибори керівників країн. Іміджеве оформлення країн. Відкриття кінотеатру. Перший кіносеанс, вікторина. ДискусіЇ на теми "Шкідливі звички" та "Правила поведінки". Відкриття табірного радіо "Орлятко FM".

День 3

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ТАБІРНОЇ ЗМІНИ. Сюрпризи для гостей. Святковий гала-концерт. Дискотека.

День 4

ДЕНЬ СПОРТУ. Відкриття олімпійських ігор. Веселі старти. Розпочинає роботу дитяча бібліотека. Похід. Перегляд фільму.

День 5

ДЕНЬ ТАНЦІВ. Великий танцювальний турнір. Ігри-конкурси по країнах. Тематична дискотека.

День 6

ДЕНЬ НЕПТУНА. Змагання з плавання. Різноманітні водні ігри та естафети. Перегляд фільму.

День 7

ДЕНЬ БАТЬКІВЩИНИ. Конкурси на знання національної символіки, історії України тощо. Перегляд відеофільму "До 600-річчя міста Чернівці". Виставка "Рідний край". Екскурсія. Дискотека.

День 8

ДЕНЬ ІНДІАНЦІВ. Будування вігвамів, вивчення мови жестів. Великий збір всіх племен. Посвята доньки верховного вождя. Перегляд фільму.

День 9

ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТИКИ. Проведення радіопередач із кожної країни. Конкурс газет. Інтелектуальна гра "Брейн-ринг". Дискотека.

День 10

ДЕНЬ ІМЕНИННИКА. "Веселий підйом". Різноманітні забави з нагоди дня народження дітей. Масштабний пікнік з іменинним пирогом. Дискотека "на замовлення іменинників".

День 11

ДЕНЬ ТЕАТРУ ТА МУЗИКИ. Конкурс "Караоке". Підготовка та презентація театральних постанов. Перегляд фільму.

День 12

ДЕНЬ ТУРИСТА. Практичні заняття з пішохідного туризму. Проведення конкурсу на найкращого бойскаута. Працює "Зелена аптека". Екскурсія. Перегляд фільму.

День 13

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ. Працює "Пошта кохання". Проведення ігри "Любов з першого погляду" у кожній країні. Дискотека.

День 14

ДЕНЬ ШУКАЧІВ СКАРБІВ. Стратегічна гра з послідовними завданнями з пошуку головного скарбу "Планети Дитинства". Перегляд фільму.

День 15

ДЕНЬ РЕКОРДІВ. Проведення шоу незвичних талантів (по країнах та загальнотабірного). Дискотека.

День 16

ДЕНЬ СМІХУ ТА ГУМОРУ. Гумористично-спортивні естафети. Проведення гри "КВК". Перегляд фільму.

День 17

ДЕНЬ МОДИ. Виготовлення прикрас. Конкурс тату. Конкурс високої моди "Орля-кутюр". Костюмована дискотека.

День 18

ДЕНЬ ЗІРОК. Загонові справи. Масштабна гра "Стартінейджер". Перегляд фільму.

День 19

ДЕНЬ СТРАШЕННО СТРАШНИХ ІСТОРІЙ. Спортивні змагання. Конкурс "Чи боїшся ти темряви?". Чорно-біла дискотека.

День 20

УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ЗМІНИ. Святковий гала-концерт. Велике вогнище табору. Обрання містера та міс табору. Карнавальна ніч. Дискотека.

День 21

ПРОЩАННЯ З "ПЛАНЕТОЮ ДИТИНСТВА". Працює «Магазин Плюшкіна». Від'їзд.