Головна ПРО НАШ ТАБІР

 

ПОБУТОВІ УМОВИ

 

Табір знаходиться у с. Глибочок Сторожинецького р-ну Чернівецької обл. Він розташований на відстані всього 16 км від м. Чернівці, в чарівному буковому лісі у передгір'ї Карпат. Територія табору - це екологічно чиста зона, надійно огороджена та добре освітлена в нічний час. Табір забезпечується цілодобовою охороною та міжміським зв'язком.

 

На території табору розташовані три житлових корпуси, що являють собою двоповерхові споруди капітального будівництва. У двох з них проживають діти молодшого віку - по 3 в кімнаті. В одному корпусі проживають старші діти - по 4-5 в кімнаті (але ці кімнати значно більші).

 

У житлових корпусах на кожному поверсі функціонують туалети та умивальники, окремо для дівчат і хлопців. Спальні кімнати повністю забезпечені меблями, зокрема, у кожній кімнаті - шафа для одягу з окремим відділом для кожної дитини, вішалка, а також одне ліжко та одна приліжкова тумбочка на кожну дитину. Крім того, у корпусах передбачено окремі сушильні кімнати.

 

У житлових корпусах передбачено цілодобове холодне водопостачання, а в душових, що знаходяться в окремому приміщенні на території табору, - холодне і гаряче водопостачання. Душові кімнати є окремі для дівчат і хлопців. Гаряча вода подається в душові постійно протягом дня, що дозволяє скласти досить щільний графік купання дітей. Ззовні душові обладнані також рукомийниками та ногомийниками, у які протягом дня постійно подається підігріта вода. Душові капітально відремонтовані у 2006 році.

 

Їдальня знаходиться у відокремленій від житлових приміщень споруді і складається із двох залів, які одночасно можуть вмістити до 300 дітей.

 

Медпункт являє собою окремий будиночок, що опалюється пічками.

 

Для зручності проведення різноманітних заходів у таборі є різні майданчики (як заасфальтовані, так і з м'яким покриттям), а також приміщення клубу (кіноконцертного залу, в якому можуть зручно розташуватися більше 300 дітей). Крім того, на території табору є додатковий критий павільйон та велика кількість бесідок.

 

У 2006 році було капітально відремонтовано та введено в експлуатацію відкритий басейн площею близько 300 кв. м.

 

Дотримання питного режиму забезпечується за рахунок встановлення у корпусах спеціальних кулерів (по одному на кожний загін та додатково у медпункті), у які постачається вода марки "Моршинська негазована". Біля кулерів постійно знаходиться запас одноразових стаканчиків, і кожна дитина може вживати стільки води, скільки захоче.


На території табору також функціонують додаткові вбиральні.

 

ХАРЧУВАННЯ

 

У нашому таборі передбачене п'ятиразове харчування дітей. Меню складається відповідно до вимог діючого законодавства щодо дитячого харчування. Наше меню досить різноманітне і включає в себе усі корисні для дітей групи продуктів: багато овочів, фруктів, молочних та молочнокислих продуктів, м'яса, риби, яєць, зернових тощо. Усі продукти, які постачаються до табору, проходять суворий відбір та контроль - за цим слідкує особисто власник табору.


Приклад меню на день:

Сніданок: риба смажена, картопля відварена, огірок свіжий, бутерброд з маслом та ковбасою, чай з лимоном.

Обід: салат овочевий, борщ з м'ясом та сметаною, піджарка теляча, гаша гречана, хліб, сік.

Надвечірок: йогурт, фрукти.

Вечеря: каша манна молочна з родзинками, оладки з медом, бутерброд з маслом та твердим сиром, какао.

Підвечірок: булочка, кисіль.


ІНФОРМАЦІЯ ПРО СКЛАД ПЕРСОНАЛУ ТАБОРУ

Педагогічний персонал (на зміну): 12 вихователів та 12 вожатих, 1 організатор творчої, розвиваючої та музичної діяльності, 1 організатор ігрової діяльності, 1 організатор спортивної діяльності, 1 інструктор з плавання.

Медичний персонал (на зміну): 1 лікар та 2 медсестри.


Адміністративний персонал (на зміну): 1 начальник табору, 1 заступник начальника, 1 менеджер з продажу путівок та реклами, 1 бухгалтер, 1 технолог.


Персонал кухні (на зміну): 2 бригади, кожна з яких складається із 7 чоловік (один старший кухар, один кухар, три кухонні працівники, два мийники посуду) і працює позмінно по 3 дні.


Обслуговуючий персонал (на зміну): 1 водій-експедитор із власним транспортом, 2 охоронці, 1 завгосп, 1 сестра-господарка, 1 комірник, 2 працівники котельні, 8 прибиральниць.

 

Увесь персонал підбирається згідно чинних вимог законодавства щодо кваліфікації та досвіду персоналу дитячих таборів. Усі працівники табору дотримуються санітарних норм роботи на такому об'єкті, як дитячий табір (мають дійсні санітарні книжки тощо). Крім того, педагогічний персонал проходить 7-денне тренування із залученням психологічних методик та проведенням адаптаційних лекцій про особливості реалізації програми відпочинку дітей у таборі.

 

ОХОРОНА ТАБОРУ

 

У штаті табору передбачено посади охоронців, які працюють позмінно. Крім того, кожного року УВС області виділяє працівників міліції для посилення цілодобової охорони таборів (у таборі постійно знаходиться міліціонер).

 

МАРШРУТ СЛІДУВАННЯ ДО ТАБОРУ

 

Для груп дітей, котрі прибувають з інших регіонів, адміністрація табору може організувати перевезення наступним маршрутом: залізничним транспортом до м. Чернівці, далі - автобусом до табору. Просимо зауважити, що у вартість путівки включена тільки вартість трансферу від залізничного вокзалу м. Чернівці до табору. Вартість проїзду до м. Чернівці оплачується батьками. Станом на 01.04.2009 року квиток у плацкартний вагон поїзда Київ-Чернівці коштує 74 гривні (в один бік).

 

Для того, щоб дістатися табору самостійно (приміром, батькам), необхідно виїхати з м. Чернівці у напрямку м. Сторожинець (районний центр Чернівецької обл.) і доїхати до центру с. Глибочок. Там знаходиться наш вказівник, який допоможе зорієнтуватися і потрапити безпосередньо у табір. Також від м. Чернівці до с. Глибочок та в зворотному напрямку здійснює рейси маршрутне таксі. Графік досить щільний і зручний. Вартість проїзду - 3-5 грн.